Розлучення з українцем

Розлучення з громадянами України

Розлучення з громадянами України

Розлучення з громадянами України

Сімейний адвокат
photo_2021-03-22_17-16-36.jpg
кандидат юридичних наук
Вітаю на сайті rozirvannya-shlyubu.com.ua! У статті "Розлучення з українцем" я розповім Вам про розлучення з громадянами України, про те, які документи необхідні для розлучення з громадянином України, про те, як розлучитися з чоловіком українцем через суд, про випадок з практики по розірванню шлюбу з громадянином України, про те, як розлучитися з дружиною українкою через суд та про строки при розірванні шлюбу. Читайте статтю до кінця та звертайтесь в нашу юридичну компанію за правовою допомогою по сімейним справам.

В рамках розробленої нашими адвокатами на основі багаторічного досвіду спеціальної програми «Розлучення під ключ, розлучення онлайн» ви отримаєте вичерпний комплекс юридичних послуг, пов’язаних у тому числі з розірванням шлюбу з громадянами України в судовому порядку.

Юридична консультація в рамках спеціальної програми включає в себе детальне вивчення саме вашої ситуації та не обмежується за часом.

Прийом ведуть тільки адвокат і з досвідом роботи понад 10 років.

Сімейне законодавство України дозволяє жителям інших держав (зокрема України) та громадянам України, які мають зареєстрований шлюб, розірвати його через компетентні органи на території України. З нашою допомогою шлюборозлучний процес пройде для вас без особливих труднощів та втрати особистого часу.

За допомогою юристів ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ rozirvannya-shlyubu.com.ua ви можете зовсім уникнути необхідності з’являтися на розірвання шлюбу в суді. Наші адвокат и візьмуть на себе всі ваші шлюборозлучні формальності, Телефонуйте, пишіть : + 38 (066) 777-37-33 (Viber, WhatsApp, Telegram).

При розірванні іноземного шлюбу в Україні застосовуються норми Українського законодавства, але з урахуванням міжнародних договорів та угод з країною, громадянином якої є чоловік-іноземець. Формально, порядок розірвання шлюбу з чоловіком-українцем нічим не відрізняється від звичайного розірвання шлюбу між українським та громадянами, проте деякі суттєві нюанси вимагають особливої ретельності при оформленні та підвищеної уваги.

+ 38 (066) 777-37-33 (Viber, WhatsApp, Telegram), (вайбер, ватсап., Телеграм)

Які документи необхідні для розлучення з громадянином України?

Які документи необхідні для розлучення з громадянином України?

Вам достатньо мати лише паспорт, ІПН та свідоцтво про шлюб. Якщо шлюб був укладений на території України, можна сміливо звертатися тільки з паспортом. При необхідності наші адвокат и отримають повторні свідоцтва про укладення шлюбу та народження дітей.

В рамках спеціальної програми компанії «Розлучення під ключ, розлучення онлайн» наші сімейні юристи організовують роботу таким чином, що від вас буде потрібно лише прибути в офіс для укладення договору та за підсумком виконаної нами роботи отримати судові документи про розлучення. Вам не доведеться брати ніякої участі в зборі та підготовці всіх необхідних документів, відвідувати суд, брати участь в судових розглядах, отримувати та відправляти судову кореспонденцію. Наша робота спрямована на те, щоб розлучення пройшов для вас найбільш м’яко, без будь-яких складнощів та несподіваних юридичних наслідків.

Як розлучитися з чоловіком українцем через суд?

Як розлучитися з чоловіком українцем через суд?

В судовому порядку розірвати шлюб з чоловіком-українцем можна в двох випадках: якщо у вас є спільні неповнолітні діти або чоловік не бажає розлучатися.

Якщо дітей немає, позовну заяву подається судді за місцем проживання чоловіка, громадянина України, на території України. Якщо ж він ніколи тут не був зареєстрований – можна подати позов на свою адресу реєстрації.

Якщо поточний адресу реєстрації дружини в Україні просто вам невідомо – звертайтеся за останнім відомим його місцем проживання в Україні.

Якщо ви знаєте адресу проживання чоловіка за межами України – обов’язково вкажіть його для належного судового повідомлення чоловіка.

Якщо ж є спільні діти, які зареєстровані з вами – можна сміливо звертатися або на свою адресу реєстрації, або за адресою реєстрації дружина, законом прямо надається позивачеві право вибору підсудності.

Випадок з практики по розірванню шлюбу з громадянином України

Випадок з практики по розірванню шлюбу з громадянином України

Анастасія вступила в шлюб з Дмитром, він був громадянином України, але працював та постійно проживав в Росії. Шлюб подружжя офіційно зареєстрували в Дарницькому відділі РАЦС Києва.

Через кілька років спільного життя Анастасія вирішила розлучитися. Дітей подружжя не мало, проживали та були прописані в Києві, спільного майна за роки подружнього життя не нажили. Але йти в РАЦС на розлучення Дмитро відмовлявся. Тому єдиним виходом розірвати цей шлюб в односторонньому порядку було звернення до суду.

В даному випадку позовна заява про розлучення в Україні може бути подано тільки за місцем реєстрації Дмитра. Так як, по-перше, він був прописаний в Києві, по-друге, спільних дітей у подружжя не було. Відповідно до територіальної підсудності ми визначили суд, куди слід було звертатися. У позові вказали адресу реєстрації відповідача в Києві та його контактний номер телефону.

На першому слуханні у справі Дмитро заявив клопотання про надання строку для примирення. Суддя задовольнила клопотання та призначила строк для примирення в межах одного місяця. На наступному слуханні шлюб був розірваний.

Через місяць рішення суду вступило в законну силу та ми отримали витяг з нього для пред’явлення в ЗАГС.

Таким чином, якщо чоловік-українець прописаний на території України, процедура розірвання шлюбу практично нічим не відрізняється від звичайного розлучення. Лише в залежності від конкретних обставин справи можуть виникнути певні складнощі.

Наприклад, якщо є діти, одночасно з розлученням в суді можуть бути стягнуті аліменти на їх утримання.

При укладанні договору про надання юридичних послуг щодо розірвання шлюбу в рамках нашої комплексної програми «Розлучення під ключ, розлучення онлайн», додатково надається можливість стягнути з чоловіка аліменти на утримання дітей.

Розлучення з українцем

Як відбувається розлучення з громадянами України ?

Зв’язатися з адвокатом

Як розлучитися з дружиною українкою через суд?

Як розлучитися з дружиною українкою через суд?

Процедура розлучення з дружиною-українкою аналогічна. Звертаємо увагу, одночасно з розлученням в судовому порядку можуть бути вирішені питання про визначення місця проживання дітей, визначення порядку спілкування окремо проживає в Україні батька з дітьми, врегульовані майнові суперечки подружжя.

Для початку шлюборозлучного процесу важливе значення має наявність оригіналів документів про укладення шлюбу та про народження дітей. Без них звернутися в суд не вдасться. Дублікати українських свідоцтв ніяких складнощів не складе отримати. Залежно від регіону укладення шлюбу процедура отримання дублікатів може відрізнятися.

Випадок з практики по розірванню шлюбу з громадянкою України

Випадок з практики по розірванню шлюбу з громадянкою України

В’ячеслав звернувся до нас з питання розірвання шлюбу з дружиною-українкою. Так як раніше він вже консультувався у наших адвокат ів з даного питання, він знав про те, що будуть потрібні оригінали документів про шлюб та народження дітей. Під перебування в Одесі йому вдалося отримати їх офіційні дублікати. Оригінали документів дружина не віддавала.

Крім оригіналу свідоцтва про шлюб до позовної заяви обов’язково повинні бути додані копії свідоцтв про народження дітей. В даному випадку діти були народжені та проживали на території України, документи були теж українські.

У позовній заяві ми вказали фактична адреса місця проживання подружжя на території України. Для прискорення розгляду справи суддя запропонувала сповістити відповідачку, яка проживала в Польщі самостійно за свій рахунок. Після проведення досудової підготовки по справі ми направили їй DHL-відправленням копію позовної заяви з додатками та судову повістку з датою першого засідання. До моменту першого слухання в суд надійшла заява від дружини, в якій вона заперечувала проти розірвання шлюбу, вказувала на те, що питання розлучення не може бути розглянутий українським судом, справа повинна розглядатися польським судом. Суддя вирішила надати подружжю строк для примирення – 1 місяць.

В наступному засіданні шлюб був розірваний. Через місяць ми знову прибули в суд та отримали рішення суду з відміткою про набрання законної сили.

Так шлюб з громадянкою України був офіційно розірваний через три місяці після звернення до наших адвокат ам, незважаючи на відсутність дружини в країні та її незгоду з розлученням.

До речі:

Знаєте про наші послуги «Розлучення під ключ, розлучення онлайн»?

Докладніше

Рішення суду про розірвання шлюбу з громадянкою України

Також на сайті rozirvannya-shlyubu.com.ua  для Вас можуть бути корисними наступні матеріали: Скасувати рішення суду про розлученняЯк швидко розлучитися, Розлучення з росіянином, Розлучення з поляком, Розлучення в суді, Розлучення з чоловіком якщо є дитина, Порядок розірвання шлюбу.

Строки при розіванні шлюбу

Строки при розіванні шлюбу

Суд може розірвати шлюб на першому ж слуханні, тобто через 1 місяць з моменту подачі позову, проте це не означає, що шлюборозлучний процес закінчено та розлучення отримано. Після винесення рішення суду в остаточній формі потрібно ще дочекатися його вступу в законну силу. На це відводиться ще 1 місяць. За цей час подружжя може подати скаргу на рішення до вищестоящого суду та скасувати його, якщо раптом передумають розлучатися. Поки рішення суду першої інстанції перебуває на оскарження – воно не вступає в законну силу. Таким чином, отримання розлучення може затягнутися ще на кілька місяців, так як датою припинення шлюбу в судовому порядку вважається дата набрання рішенням суду законної сили.

Крім цього, розгляд справи може затягнутися через неоповіщення чоловіка-іноземця. Якщо він не буде отримувати судову кореспонденцію, суддя може відкладати розгляд справи. Також згідно із законом подружжю може бути надано строк для примирення в межах 6 місяців. При цьому спочатку суд може призначити один місяць, після його закінчення – ще один… Якщо відповідач клопотатиме про це, з імовірністю 99% можна бути впевненим в тому, що розлучення кілька затягнеться.

Оптимальний спосіб скоротити строки розгляду справи про розлучення – доручити ведення судового процесу професіоналам, проте місячний строк на розгляд справи та місячний строк на вступ рішення в силу не можуть бути скорочені за жодних обставин. Адвокат и юридичної компанії rozirvannya-shlyubu.com.ua зроблять все можливе, щоб уникнути затягування строків.

Читайте також:

Як ми допомогли громадянці УКРАЇНИ здійснити «розлучення з турком».

Розлучення за угодою сторін

Розлучення за угодою сторін

Якщо подружжя не має спільних неповнолітніх дітей, а також ними досягнуто згоди про припинення шлюбу, вони мають право звернутися до органу РАЦС за місцем реєстрації шлюбу або за місцем проживання для офіційного припинення шлюбних відносин.

При відсутності чоловіка-українця на території України, але за його згоди на розірвання шлюбного союзу, не існує ніяких перешкод для припинення шлюбу через органи РАЦСу. Жителю України лише буде потрібно направити свою нотаріально засвідчену заяву на розлучення.

Через РАЦС шлюб може бути припинений та в односторонньому порядку, якщо чоловік за рішенням суду буде визнаний зниклим безвісти, недієздатним або померлим.

Шлюб буде припинений через 1 місяць з дати подання заяви в РАЦС. В якості підтвердження розлучення буде отримано свідоцтво про розірвання шлюбу.

Читайте також:

Розлучення з іноземним громадянином в Україні

Переплетення з нормами міжнародного законодавства та ряд об’єктивних складнощів при розгляді українським та судами справ за участю іноземних громадян серйозно ускладнюють самостійну захист ваших прав. Крім цього, процесуальна сторона шлюборозлучних процесів останнім часом суттєво ускладнилася. Не знаючи всіх нюансів цивільного судочинства можна зіткнутися з поверненням позову, залишенням його без руху та іншими правовими складнощами. Настійно рекомендуємо скористатися юридичною допомогою кваліфікованих адвокат ів.

Наші сімейні юристи розірвали сотні шлюбів з громадянами України та інших країн. ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ rozirvannya-shlyubu.com.ua більше десяти років надає кваліфіковані послуги в області сімейних спорів за участю іноземних громадян. Роздумуючи над тим, до кого звернутися за правовою допомогою, рекомендуємо вибирати тільки профільних юристів, що спеціалізуються на даній категорії спорів. Телефонуйте, пишіть + 38 (066) 777-37-33 (Viber, WhatsApp, Telegram).

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Якщо стаття «Розлучення з українцем» на сайті rozirvannya-shlyubu.com.ua була для Вас корисною, то ставте лайк цій статті. Переходьте та підписуйтесь на наш ютуб-канал, щоб подивитись відео у галузі сімейного права, а також завжди бути в курсі змін сімейного законодавства України.
Інформація про нашу компанію

Розлучення з українцем

Корисні матеріали сайту rozirvannya-shlyubu.com.ua:

  1. Розлучення з жителями ЛНР або ДНР
  2. Відповідач не прийшов на розлучення
  3. Розлучення з іноземцем у суді
  4. Розлучення іноземців в Україні
  5. Шлюб з іноземцем
  6. Розлучення у РАЦСі з дітьми
  7. Розлучення з грузином
  8. Документи для розлучення
  9. Поділ кредита при розлученні
  10. Розділ подарованого майна
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: