Усунення перешкод у спілкуванні з дитиною

Усунення перешкод у спілкуванні з дитиною
Сімейний адвокат
photo_2021-03-22_17-16-36.jpg
кандидат юридичних наук
Вітаю на сайті rozirvannya-shlyubu.com.ua! У статті "Усунення перешкод у спілкуванні з дитиною" я розповім Вам про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною, про порядок зустрічі з дитиною через суд після розлучення, про те, як усунути перешкоди у спілкуванні з дитиною та про права дитини спілкуватися з батьками після розлучення. Читайте статтю до кінця та звертайтесь в нашу юридичну компанію за правовою допомогою по сімейним справам.

Усунення перешкод у спілкуванні з дитиною

Законодавством України визначено, що мати і батько після розлучення мають однакові права і обов’язки по відношенню до дитини.

Такий спір можливо вирішити 3 способами.

  1. Перший спосіб – це вирішення конфлікту в досудовому порядку шляхом переговорів і знаходження мирного розв’язання проблеми.
  2. Другий спосіб – це залучення органу опіки та піклування. У таких випадках орган опіки та піклування має право перевіряти умови життя батьків дитини, ставлення до дитини, інші обставини, які мають значення.
  3. Після такої перевірки орган опіки та піклування приймає рішення, яке є обов’язковим для виконання батьками. Той з батьків, хто буде ухилятися від виконання рішення органу опіки та піклування, буде зобов’язаний відшкодувати матеріальну та моральну шкоду, заподіяну того з батьків, хто проживає окремо від дитини.

І третій спосіб передбачає розв’язання проблеми в судовому порядку.

Порядок зустрічі з дитиною через суд після розлучення

У разі, якщо всі вищезгадані способи вирішення конфлікту між батьками виявилися не ефективними, наступним етапом є подача позовної заяви до суду. У цьому випадку адвокат по сімейному справам має допомогти, склавши позов і подавши його до суду.

Як усунути перешкоди у спілкуванні з дитиною?

В такому випадку важливіше всього подумати про дитину і постаратися уникнути судових розглядів шляхом мирного розв’язання спірного питання з колишнім чоловіком. У тому випадку, якщо таке неможливо буде зробити, то необхідно знову звертатися до органу опіки та піклування, або ж до суду.

Права дитини спілкуватися з батьками після розлучення

Дитина може сам вибрати з ким жити з батьків з 14 років.

А якщо дитині вже є 10 років, то разом з батьками він може приймати спільне рішення з приводу свого місця проживання.

Також на сайті rozirvannya-shlyubu.com.ua  для Вас можуть бути корисними наступні матеріали: Фактичні шлюбні відносини, Усиновлення дитини, Право батьків на дитину, Права батька на дитину, Розірвання шлюбу, Стягнення аліментів, Поділ майна подружжя, Позбавлення батьківських прав, Визначення місця проживання дитини.

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Якщо стаття «Усунення перешкод у спілкуванні з дитиною» на сайті rozirvannya-shlyubu.com.ua була для Вас корисною, то ставте лайк цій статті. Переходьте та підписуйтесь на наш ютуб-канал, щоб подивитись відео у галузі сімейного права, а також завжди бути в курсі змін сімейного законодавства України.
Інформація про нашу компанію

Усунення перешкод у спілкуванні з дитиною

Корисні матеріали сайту rozirvannya-shlyubu.com.ua:

  1. Фактичні шлюбні відносини
  2. Усиновлення дитини
  3. Розірвання шлюбу
  4. Стягнення аліментів
  5. Поділ майна подружжя
  6. Позбавлення батьківських прав
  7. Визначення місця проживання дитини
  8. Виїзд дитини за кордон
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: