Адвокат по семейным делам: развод онлайн в Украине

Адвокат по семейным делам: развод онлайн в Украине

Розлучення онлайн: переваги та значення в сучасних умовах

Сучасний час вимагає оновленого підходу до вирішення актуальних питань, у тому числі в ситуаціях юридичного спрямування. Розлучення онлайн набирає обертів у діяльності практикуючих юристів та в суді за останні декілька років. Подати заяви та документи для розірвання шлюбу онлайн – це так само надійний та дієвий спосіб розлучення.

Спеціаліст у сфері сімейного права – це саме та людина, яка однозначно допоможе розібратися та вирішити всі ваші питання, зокрема: надасть швидку та якісну консультацію, складе процесуальні документи, зробить усе можливе та неможливе для ухвалення рішення саме на користь клієнта, незалежно від місцезнаходження та згоди другої сторони.

Для отримання всієї необхідної інформації, надання та отримання документів вам не обов’язково приходити особисто, достатньо зв’язатися з нашими юристами будь-яким зручним способом:

 1. за вказаним номером телефону;
 2. за адресою електронної пошти;
 3. надіславши повідомлення на один із месенджерів (Viber, Telegram, WhatsAp).

Переваги розлучення онлайн перш за все виявляються в «спрощеному» режимі для кожного з учасників процесу, що передбачає можливість:

 • більш швидкого розв’язання спору;
 • економії часу;
 • уникнути спілкування з державними органами та юристами, зі сторонніми особами та не вдаватися до подробиць особистого життя;
 • отримання на високому рівні нарівні з іншими обслуговування незалежно від регіону, навіть якщо знаходитеся закордоном.

Послуги сімейного адвоката

Якщо у вас виникла життєва ситуація, при якій необхідна правова допомога сімейного адвоката, то ви можете розраховувати на наступні найбільш актуальні та ті, які користуються попитом послуги:

 • письмова чи усна консультація з питань розлучення, аліментів та інших, які випливають з сімейних правовідносин;
 • складання процесуальних документів;
 • супроводження адвокатом під час усього судового процесу справи.

Способи розірвання шлюбу

На сьогоднішній день чинне законодавство передбачає два основні способи розірвання шлюбу:

 1. безпосереднє звернення до суду (найбільш часто потреба в судовому розгляді виникає за наявності спільних дітей, майна або якщо особа відмовляється від розлучення);
 2. через органи реєстрації актів цивільного стану.

Другий варіант є актуальним у випадках, коли наявна згода обох сторін. У такому випадку особи звертаються до  РАЦСу за місцем проживання дружини чи чоловіка з належними документами.

Якщо ви будете здійснювати розлучення в порядку судового розгляду і наперед розумієте, що справа є досить вагомої складності та не впевнені в досконалості документів, слід звернутися до спеціаліста з сімейних справ.

Звернутися до сімейного адвоката

Розірвання шлюбу через суд: причини та порядок

Коли розлучення в судовому порядку є єдиним рішенням?

Якщо у вас є спільні діти віком до 18 років, якщо не дійшли згоди про розлучення в позасудовому порядку, то ви маєте звернутися за ефективним судовим захистом ваших прав та інтересів.

За загальним правилом, встановленому в процесуальному за

конодавстві, заяви про розірвання шлюбу подаються за місцем проживання відповідача, тобто другого з подружжя. З наведеного твердження є виняток: наприклад, якщо ви маєте дитину, вік якої не досяг 18, то в такій ситуації заяви та відповідно розгляд відбуватиметься за вашим реєстрації.

Адвокат, що спеціалізується на сімейних справах, розгляне і візьме до уваги всі тонкощі вашої справи, а також професіонально підготує необхідні документи та буде здійснювати дієве представництво ваших інтересів.

Розлучення під ключ – що являє собою та чому набуває популярності?

Розлучення під ключ або іншими словами без особистої присутності зацікавлює в останній час все більшу кількість клієнтів.

З чим це пов’язано?

У першу чергу такий варіант розірвання шлюбу набуває популярності з огляду на індивідуальну завантаженість у справах осіб, що ускладнює їх можливість бути присутніми під час судового розгляду, або ж, наприклад, в ситуаціях, проживання закордоном.

У разі виявлення необхідності в розлученні під ключ онлайн, вам потрібно укласти договір про надання правової допомоги, за яким ви надаєте повноваження сімейному адвокату діяти від вашого імені, представляти й захищати ваші права.

Порядок розлучення онлайн

Досить часто можуть виникнути ситуації, коли ви знаходитеся закордоном або просто в іншому місті у особистих справах, що досить могло б стати перепоною, яка унеможливлює або ускладнює процес розірвання шлюбу, але наразі всі питання ходу справи, вирішення та досягнення бажаного результату можливе on-line.

Адвокат у сімейних справах проконсультує, розробить процесуальні справи індивідуально під вашу справу та приділить увагу кожній дрібниці, аби процес обов’язково завершився на вашу користь та у ваших інтересах.

Розлучення за наявності дітей

Як загально відомо за зверненням осіб офіційну процедуру реєстрування та розірвання шлюбу здійснюють органи РАЦСу. Але є виняток із загально правила, за яким за наявності дітей віком до 18 років, то відповідна заява щодо шлюборозлучного процесу подається до суду.

Хід судового розгляду починається з позовної заяви зацікавленої особи, але при ухваленні рішення враховується думка й інших учасників справи, у тому числі й дитини, якщо їй виповнилося понад 10 років.

Вчасне звернення до сімейного адвоката допоможе уникнути неприємного результату, прийнятого суддею. Звернувшись до нашої юридичної компанії ви можете бути цілком впевненими в тому, що ми врахуємо всі ваші правові інтереси та захистимо від законодавчих порушень ваші права.

Шлюб з іноземцем: як розірвати?

Актуальним є розлучення, у яких однією із сторін виступає іноземна особа. Обставина знаходження закордоном, звичайно, ускладнює шлюборозлучний процес, однак сімейний адвокат, що володіє знаннями щодо міжнародних угод та договорів знайде персональний підхід до розгляду такої справи та вирішить її без вагань.

Наша юридична компанія береться за вирішення сімейних питань, з якої б точки України чи іншої країни ви не зверталися.

Звернутися до сімейного адвоката

Сімейний адвокат з питань розлучення

Будь-який судовий процес вимагає ретельної т

а уважної підготовки. Допомога сімейного адвоката – гарантія дієвого способу захисту. Послуги юриста, зокрема консультацію, спрямують вас на правильний шлях для вироблення тактики судового розгляду.

При цьому Скрябін Олексій Миколайо

вич працює дистанційно по всій України, надає юридичну допомогу незалежно від вашого місцезнаходження, що значно полегшує звернення та сприяє інтересам клієнтів.

Олексій Скрябін
адвокат у сімейних справах
За рахунок багаторічного досвіду, який включає справи різної складності, різного спрямування, він зможе досягти необхідної вам цілі у справі за досить незначний час. Якщо у вас є необхідність у допомозі сімейного адвоката, звертайтеся до нього будь-яким зручним для вас способом.
Відповіді на найбільш актуальні запитання
Яка вартість послуг адвоката у сімейних справах?
Як я можу переконатися в професіоналізмі вашої юридичної компанії?
Що робити, якщо чоловік чи дружина проти розлучення?
У яких ситуаціях при розірванні шлюбу краще буде звернутися за кваліфікованою допомогою?
Я перебуваю закордоном, чи можу я скористатися вашими послугами?
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Семейный адвокат
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: