Розлучення з громадянкою Китайської Народної Республіки в Україні
Ми вже публікували в нашому блозі статтю про розірвання китайського шлюбу, сьогодні темою статті буде розірвання українського шлюбу з громадянкою Китаю у суді. Ми розповімо, як розлучитися, якщо дружина поїхала в Китай та бути на розлученні не входить в її плани.
Укладення шлюбу в Україні з громадянкою Китаю
Наш довіритель Геннадій понад 5 років перебував у зареєстрованому шлюбі з громадянкою Китаю. Однак на 6 рік життя у подружжя виникли труднощі, дружина зібралася та поїхала назад в Китай. Повертатися до чоловіка, як пізніше стало відомо, вона не мала наміру.
Попри те, що дітей подружжя не мало, розірвати шлюб через РАЦС наш довіритель без згоди дружини не міг.
У таких випадках громадяни України можуть розлучитися зі своїми іноземними подружжями через суд (навіть якщо шлюб був зареєстрований в іншій країні).
Геннадій вирішив довірити своє розлучення Нашим адвокатам.
Процедура розлучення з громадянкою Китаю
Виділимо ключові моменти шлюборозлучного процесу з громадянкою Китаю через український суд:
- У позовній заяві слід вказати адресу фактичного місця проживання подружжя в Китаї. Якщо цієї інформації немає, можна вказати адресу її останнього відомого місця проживання на території України.
- Позов повинен обов’язково бути переведений на рідну мову подружжя, тобто китайський. Підпис перекладача повинен бути засвідчений нотаріусом.
- Якщо дружина ніколи не була прописана в Україні, або невідома адреса її місця проживання в Китаї, чоловік має повне право звернутися для отримання розлучення в український суд за адресою свого місця проживання. Якщо дружина зареєстрована в Україні, то слід подавати позовну заяву про розлучення за адресою її реєстрації.
- Потрібно бути готовим до того, що всю судову кореспонденцію доведеться переводити та відправляти дружині в Китай самостійно та за свої особисті кошти, це значно прискорить процес розлучення.
Навіть якщо дружина не отримуватиме судові повістки в Китаї та не повідомить ніякої інформації про свою думку з питання розлучення, шлюб рано чи пізно буде розірваний.
Можна довірити підготовку всіх необхідних документів та представлення своїх інтересів у суді юристу. В цьому випадку всі вищеназвані складності вас не торкнуться. Адвокат все зробить сам в максимально короткі строки та за підсумком розлучення видасть вам готові судові документи.
Документи про розірвання шлюбу з громадянкою Китаю
Саме таким чином було організовано розлучення Геннадія. Він прибув до нас в офіс для укладення договору про надання юридичних послуг та через 4 місяці отримав готові судові документи про розірвання свого шлюбу з громадянкою Китаю.
Якщо вам необхідно розірвати шлюб з іноземним громадянином, ви можете звернутися до наших сімейних юристів за номером: + 38 (066) 777-37-33 (Viber, WhatsApp, Telegram) або проконсультуватися через Viber, WhatsApp, Telegram. З нашою допомогою розлучення здасться вам простим отриманням необхідних документів, без ходіння по судах та спілкування з колишнім чоловіком.
А тепер трохи розважального контенту про укладення шлюбів в КНР.
Також на сайті rozirvannya-shlyubu.com.ua для Вас можуть бути корисними наступні матеріали: Розлучення з вагітною, Поділ майна при розлученні, Розлучення з турком, Процедура розлучення, Розлучення з дітьми, Визнання шлюбу недійсним, Розлучення без згоди, Примирення подружжя.
Укладання шлюбу в Китаї
Ситуація з укладенням шлюбів в Китаї дуже не проста. Якщо в Україні надлишок наречених, то там зворотна проблема, багато чоловіків та мало жінок. Основною причиною такого явища називають існував в КНР багато років заборона для сімей мати більше однієї дитини. При таких обмеженнях подружні пари віддавали перевагу народженню сина, ніж дочки, іноді вступаючи вельми радикально, відмовляючись від новонароджених жіночої статі, здійснюючи аборти та навіть відомі випадки вбивства.
Китайським чоловікам досить складно знайти собі наречених, конкуренція надто висока, тому вони вдаються до допомоги шлюбних агентств, намагаються досягти фінансового добра доля та тим самим завоювати наречену матеріальними благами, відвідують психологів, стилістів та інших адвокатів, намагаючись стати привабливішими для представниць жіночої статі. Ситуація ускладнюється ще тим, що китаянки часто схиляються до висновку шлюб з чоловіками з інших країн, а не зі своїми нареченими.
Програміст з Гуанчжоу, щоб зробити пам’ятну пропозицію своїй дівчині, купив 99 айфонів та виклав із них сердечко. Однак виявилося, що 82 тисячі доларів на смартфони були витрачені марно, на пропозицію руки та серця він отримав відмову.
Раніше Новий рік в Китаї був чудовою можливістю знайти свою любов, бо всі ходили один до одного в гості та знайомилися. Зараз же молодь віддає перевагу онлайн-знайомств через мобільні додатки. А за допомогою певного сервісу можна навіть взяти наречену в оренду, щоб познайомити з родичами та порадувати їх тим, що ти вже не самотній.
Також в Китаї існує досить дивна традиція укладення шлюбу після смерті. Цей ритуал отримав назву «Мізунь». Коли вмирають молоді неодружені чоловіки, родичі намагаються поховати їх разом з жінками.Також до ритуалу вдаються самі представники чоловічої статі, які бояться, що залишаться після смерті одні, та одружуються з вже померлими дівчатами.
Причина таких дій – віра в те, що якщо їх близькою буде на «тому світі» самотній та не створить сім’ю, його душа не спочине та почне приходити ночами. На початку 20 століття цей ритуал був притаманний переважно сільським районам, але в останні роки став популярний і серед міського населення. Тому на чорному ринку одним з напрямків діяльності є продаж тіл покійних дівчат, особливим попитам користуються молоді, красиві та недавно померлі. Тіла жінок викрадають з моргів, викопують на кладовищах, були навіть випадки, коли жінок для цих цілей навмисно вбивали.
Ось такі незвичайні традиції можна зустріти в інших країнах.
Корисні матеріали сайту rozirvannya-shlyubu.com.ua: