Розлучення онлайн у Запоріжжі (Запорізька область)

rozluchennya-onlajn-zaporizhzhi

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Вітаю на сайті rozirvannya-shlyubu.com.ua! У статті "Розлучення онлайн у Запоріжжі" я розповім Вам про розірвання шлюбу онлайн: особливості розлучення з адвокатом, про розлучення через РАЦС або суд онлайн, про порядок подання позову про розірвання шлюбу та про розірвання шлюбу з іноземцем. Читайте статтю до кінця та звертайтесь в нашу юридичну компанію за правовою допомогою по сімейним справам.

rozluchennya-onlajn-v-ukrayini

Розлучення онлайн у Запоріжжі

rozluchennya-onlajn-v-ukrayini

Розлучення онлайн (розірвання шлюбу по Інтернету) у Запоріжжі стає все більш популярною послугою в юридичній сфері. Адвокат по сімейним справам допоможе оформити розлучення без вашої присутності в Запоріжжі, навіть якщо Ви знаходитесь в іншому місті або іншій країні: Польщі, Чехії, Угорщині, Німеччині, Румунії, Молдові, Словаччині, Канаді, Ізраїлі, Італії, Іспанії, Туреччині, Єгипті, Франції, Австрії, ОАЕ, Нідерландах та інших країнах.

Як розлучитися онлайн у Запоріжжі

yak-rozluchitisya-onlajn-v-ukrayini

Розірвати шлюб через Інтернет у Запоріжжі можливо через суд або РАЦС, проте на практиці процес розірвання шлюбу онлайн через суд набагато простіше ніж через органи ДРАЦС.

Розлучення в суді може відбуватися за наявності спільних дітей віком до 18 років або за наявності незгоди з боку чоловіка чи дружини. Розлучення у РАЦСі можливе за відсутності у сімейної пари маленьких дітей або наявності взаємної згоди чоловіка та дружини на розірвання шлюбу, проте при розлученні через РАЦС необхідна присутність обох з подружжя у РАЦСі, оскільки розлучення за дорученням чинним законодавством України не передбачено.

Зв’язатися з адвокатом

Розлучення через Інтернет у Запоріжжі

rozluchennya-cherez-internet-v-ukrayini

Розлучення онлайн через Інтернет у Запоріжжі передбачає подання документів та заяви про розірвання шлюбу без Вашої особистої присутності в суді або органах РАЦС. Підготувати та надіслати заяву на розлучення онлайн можна самостійно, проте краще довірити це адвокату по сімейним справам у Запоріжжі.

Помилки при підготовці документів або оформленні заяви можуть негативно вплинути на строки та результат процесу розлучення. Найкращим рішенням буде звернутися за допомогою до сімейного адвоката для подання заяви та документів для розлучення, який допоможе оформити розлучення під ключ.

Розлучення онлайн під ключ у Запоріжжі

Розлучення онлайн під ключ в Україні

Розлучення онлайн під ключ у Запоріжжі – це юридична послуга, яка повністю виключає участь подружжя у розірванні шлюбу. Для впевненості у позитивному результаті краще скористатися послугами сімейного адвоката, який підготує та подасть усі необхідні документи на розлучення, представлятиме Ваші інтереси в суді до отримання позитивного результату, а також у подальшому за необхідністю легалізує всі документи про розірвання шлюбу.

Зв’язатися з адвокатом

Розлучення на відстані у Запоріжжі

rozluchennya-na-vidstani-v-ukrayini

Скориставшись послугами сімейного адвоката у Запоріжжі Ви можете розлучитися на відстані. Розірвання шлюбу на відстані передбачає виключення участі подружжя в процесі розірвання шлюбу.

Як швидко розлучитися онлайн у Запоріжжі

yak-shvidko-rozluchitisya-onlajn-v-ukrayini.jpg

Прискорити процес розірвання шлюбу у Запоріжжі допоможе професійний сімейний адвокат. Наша команда спеціалізується на розлученні будь-якої складності, ми виконуємо свою роботу швидко та якісно, а також індивідуально підходимо до оформлення кожного процесу розлучення.

Розлучення за участю сімейного адвоката:
максимально швидкий процес;
гарантований результат;
індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Розлучення без участі сімейного адвоката:
затягнутий процес;
відсутність гарантій;
помилки, які впливають на розгляд справи.

Зв’язатися з адвокатом

Розлучення онлайн через суд у Запоріжжі

rozluchennya-onlajn-cherez-sud-v-ukrayini

Розірвання шлюбу онлайн через суд у Запоріжжі – це оформлення та подання позовної заяви на розлучення через Інтернет. Консультація сімейного адвоката допоможе Вам дізнатися перелік усіх необхідних документів, а також нюанси підготовки позовної заяви і повного супроводу справи про розірвання шлюбу суді.

Розлучення онлайн через РАЦС у Запоріжжі

rozluchennya-onlajn-cherez-racs-v-ukrayini

Розірвання шлюбу онлайн через РАЦС у Запоріжжі – це підготовка та подання заяви на розлучення онлайн.

Свідоцтво про розірвання шлюбу подружжя має отримати особисто у РАЦСі. Якщо один із подружжя немає можливості особисто відвідати органи ДРАЦС, то в таких випадках слід проконсультуватися із сімейним адвокатом у Запоріжжі, який розповість про процедуру розірвання шлюбу через РАЦС.

Зв’язатися з адвокатом

Розлучення без документів у Запоріжжі

rozluchennya-bez-dokumentiv-v-ukrayini

Сьогодні розлучення без документів у Запоріжжі є дуже актуальним. Для розірвання шлюбу необхідно відновити втрачені чи пошкоджені документи.

Сімейний адвокат допоможе швидко отримати (відновити) дублікати таких документів у РАЦСі без Вашої присутності:

  1. свідоцтво про шлюб;
  2. свідоцтво про народження дитини.

Як розлучитися онлайн у Запоріжжі, якщо чоловік чи дружина за кордоном

yak-rozluchitisya-onlajn-yaksho-cholovik-chi-druzhina-za-kordonom

Оформити розлучення онлайн у Запоріжжі, якщо один із подружжя перебуває за кордоном, можна, скориставшись послугами сімейного адвоката.

На підставі договору про правову допомогу сімейний адвокат зможе представляти Ваші інтереси в суді, а також отримати всі необхідні документи для розірвання шлюбу без присутності подружжя.

За 15 років успішної роботи в адвокатській діяльності ми розірвали шлюб громадянам України, які перебувають закордоном у таких країнах: Польщі, Чехії, Угорщині, Німеччині, Румунії, Молдові, Словаччині, Канаді, Ізраїлі, Італії, Іспанії, Туреччині, Єгипті, Франції, Австрії. , ОАЕ.

Зв’язатися з адвокатом

Як скласти заяву на розлучення онлайн у Запоріжжі

yak-sklasti-zayavu-na-rozluchennya-onlajn-v-ukrayini

Для розірвання шлюбу у суді необхідно скласти позовну заяву. Вона повинна містити інформацію про кожного з подружжя, а також причини та обставини розлучення.

Заява про розірвання шлюбу через суд у Запоріжжі вміщує в собі:

  • дані про подружжя;
  • інформацію про прізвище чоловіка та дружини, яке буде у них після розлучення.

Інформацію щодо складання позовної заяви про розірвання шлюбу читайте також на нашому сайті.

Що спричинило розірвання Вашого шлюбу?
Сварки у сім'ї
100%
Шкідливі звички: азартні ігри, пияцтво, наркоманія тощо.
0%
Важкий характер
0%
Зрада
0%
Насильство
0%
Фінансова складова
0%
Інше
0%
Voted: 1

Як і куди подати на розлучення онлайн у Запоріжжі під час війни

yak-i-kudi-podati-na-rozluchennya-onlajn-v-ukrayini-pid-chas-vijni

Під час воєнного стану процедура процесу розірвання шлюбу значно ускладнюється. Для того, щоб розлучитися онлайн у Запоріжжі на окупованій території України, слід правильно визначити територіальний орган – куди подати на розлучення.

Перебуваючи в окупованій території, подружжя може розірвати шлюб у суді або РАЦСі, який функціонує. Сімейний адвокат допоможе Вам правильно визначити державний орган для подачі заяви на розірвання шлюбу онлайн у Запоріжжі.

Зв’язатися з адвокатом

Які документи необхідні для розлучення онлайн у Запоріжжі

yaki-dokumenti-neobhidni-dlya-rozluchennya-onlajn-v-ukrayini

Необхідними документами для розлучення онлайн у Запоріжжі є

  1. паспорти подружжя або одного з них (того, хто буде подавати заяву про розірвання шлюбу)
  2. ІПН (індивідуальний податковий номер, якщо він є);
  3. свідоцтво про шлюб та народження дітей.

Також може знадобитися довідка про місце проживання чи реєстрацію, якщо Ви бажаєте звернутися в суд за місцем свого проживання (прописки, реєстрації), а також у разі подання документів на аліменти для того, щоб підтвердити, що дитина проживає разом з Вами.

Як розлучитися онлайн з іноземцем у Запоріжжі

yak-rozluchitisya-onlajn-z-inozemcem-v-ukrayini

Розлучення з іноземцем відбувається через суд або РАЦС, це залежить від особливостей сімейної пари. Відсутність іноземного громадянина у Запоріжжі не є проблемою для сімейного адвоката.

Адвокат допоможе Вам оформити розлучення з іноземцем через суд або органи ДРАЦС без його згоди чи присутності під час процесу розірвання шлюбу.

Зв’язатися з адвокатом

Які документи я отримаю за результатом розлучення онлайн у Запоріжжі

yaki-dokumenti-ya-otrimayu-za-rezultatom-rozluchennya-onlajn-v-ukrayini

Залежно від органу, де відбувалося розлучення, можна отримати відповідні документи, притаманні кожному з них. При розлученні в суді видається рішення суду про розлучення. Якщо ж процедура відбувається через РАЦС, то видається свідоцтво про розірвання шлюбу.

Сімейна пара на підставі рішення суду про розлучення може отримати свідоцтво про розірвання шлюбу. Для цього потрібно звернутися до РАЦСу за місцем проживання чи реєстрації.

Рішення суду про розлучення онлайн або свідоцтво про розлучення у Запоріжжі

Рішення суду про розлучення онлайн або свідоцтво про розлучення

При розлученні через суд, скориставшись послугами сімейного адвоката, можна отримати:

  • рішення суду про розірвання шлюбу;
  • витяг з реєстру про підтвердження дошлюбного прізвища, в якому зазначається, що шлюб було розірвано через суд, і цей запис внесено до реєстру актів цивільного стану.

При розлученні через РАЦС – свідоцтво про розлучення.

Зв’язатися з адвокатом

Вартість розлучення онлайн у Запоріжжі

vartist-rozluchennya-onlajn-v-ukrayini.jpg

Вартість послуг при розлученні онлайн у Запоріжжі залежить від органу, в якому відбуватиметься процес розірвання шлюбу, швидкості процедури розірвання шлюбу, чи заперечує другий з подружжя або просто затягує процес розлучення, а також легалізації документів та інших обставин у справі. Дізнатися про актуальну вартість розлучення можна, звернувшись до нашої юридичної компанії сімейних адвокатів.

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Якщо стаття «Розлучення онлайн у Запоріжжі» на сайті rozirvannya-shlyubu.com.ua була для Вас корисною, то ставте лайк під цією публікацією. Переходьте та підписуйтеся на наш ютуб-канал, щоб подивитись відео у галузі сімейного права, а також завжди бути в курсі змін сімейного законодавства України.
Популярні запитання сімейному адвокату
Загубив свідоцтво про шлюб. Чи можна розлучитися без нього?
Які документи необхідно надати адвокату для розлучення онлайн?
Як відбувається оплата під час розірвання шлюбу через Інтернет?
Скільки триває процедура розірвання шлюбу онлайн?
Чи можна легалізувати документи про розірвання шлюбу?
Чи можна замовити переклад документів про розірвання шлюбу іноземною мовою?
Які гарантії надання Ваших послуг?
Інформація про нашу компанію

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: