Розлучення з громадянином Домініканської республіки

Розлучення з громадянином Домініканської республіки

Розлучення з громадянином Домініканської республіки в Україні

Розлучення з громадянином Домініканської республіки в Україні

Сімейний адвокат
photo_2021-03-22_17-16-36.jpg
кандидат юридичних наук
Вітаю на сайті rozirvannya-shlyubu.com.ua! У статті "Розлучення з канадцем" я розповім Вам як розлучитися з громадянином Домініканської республіки в Україні, про свідоцтво про укладення шлюбу, про позовну заяву на розлучення з домініканцем, про судові засідання та винесення судом рішення про розлучення. Читайте статтю до кінця та звертайтесь в нашу юридичну компанію за правовою допомогою по сімейним справам.

Пані К. звернулася до нас за консультацією з питання розлучення, історія виявилася цікавою та нестандартною.

Холодного листопадового вечора К. вечеряла в кафе з подругами, дами обговорювали варіанти святкування Нового року. Дивлячись у вікно на калюжі та мжичку, дівчата одноголосно вирішили відправитися в «теплі краї» та зустріти свято, гріючись на сонечку на березі моря. Вибір припав на Домініканську Республіку, де літо круглий рік.

І, як то кажуть: «З ким Новий рік зустрінеш, з тим його і проведеш…»

Домінікана – країна вічного свята, корінні жителі та в 80 років собі ні в чому не відмовляють: співають, танцюють, курять сигарети п’ють ром. Під час новорічних святкувань К. познайомилася з місцевим вуличним художником, в Домінікані рекламу заведено зображати прямо на стінах будівель, без допомоги поліграфії, тому дана професія дуже популярна. Пензлики, фарби, трохи фантазії та таланту і виходять справжні рекламні шедеври. Домініканець підкорив К. своєю безпосередністю та життєрадісністю. Він своєю чергою був убитий сильним, гордим, вольовим характером К., що не властиво домініканським жінкам, які, як правило, дуже нав’язливі, з ними легко зійтися, але розлучитися ціла проблема.

Цікаво! Звичайним для Домінікани вважається звернення до жінки: «амор» (ісп. – «любов»), «ми виду» (ісп. – «життя моя»).

Свята закінчилися і, курортний роман, здавалося б, теж повинен підійти до кінця, але пара продовжила спілкування, через кілька місяців коханий К. прилетів до неї в Київ. Відстань, різні країни та мови, колір шкіри та національність – не перешкода справжньому коханню, думала К. Минуло ще деякий час, сторони одружилися, рік, два та сімейне життя дало тріщину…

Свідоцтво про укладення шлюбу

Свідоцтво про укладення шлюбу

Розірвання шлюбу з іноземними громадянами має свою специфіку, перша особливість – свідоцтво про шлюб. Якщо шлюб зареєстрований в іншій державі, свідоцтво повинно бути там переведено на українську мову та апостильоване. Це є однією з умов розірвання іноземного шлюбу на території УКРАЇНИ. В цьому випадку сторони вступали в шлюб на території України, тому такої потреби не було.

До речі:

Знаєте про наші послуги «Розлучення під ключ, розлучення онлайн»?

Докладніше

Свідоцтво про укладення шлюбу має бути обов’язково докладено до позовної заяви в суд, при його втраті можна отримати дублікат в РАЦСі.

Зв’язатися з адвокатом

Позовна заява на розлучення з домініканцем

Позовна заява на розлучення з домініканцем

При подачі позовної заяви до суду щодо іноземного громадянина, обов’язково повинен бути прикладений його нотаріальний переклад на рідну мову відповідача. Відсутність перекладу є приводом для залишення позовної заяви судом без руху, що суттєво затягує процес розлучення.

Найменування суду вказується в самому верхньому рядку позовної заяви.

Якщо іноземець зареєстрований на території України або має нерухомість, то слід звертатися до суду, до підсудності якого відноситься адреса реєстрації або місце знаходження нерухомості відповідача.

Якщо іноземний громадянин не прописаний на території України, але відомо його останнє місце проживання в Україні, слід його вказати й тоді позовну заяву може бути подано за цією адресою.

Якщо ніяких даних про місце перебування іноземного чоловіка немає, або він ніколи не перебував на території України. Позивач має право розірвати шлюб в суді, за своїм місцем реєстрації.

Читайте також:

Розлучення з чоловіком іноземцем без його присутності

Суддя уповноважений направляти судові запити в державні органи, для з’ясування чи був коли-небудь зареєстрований або зареєстрований наразі чоловік-іноземець на території України. Якщо буде виявлена така інформація, то суддя передає справу на іншу судову ділянку, до підсудності якого відноситься адресу, за якою перебуває іноземець.

Якщо відома адреса місця проживання чоловіка за кордоном, його також обов’язково слід прописати, для належного повідомлення його судом про судовий розгляд.

Пані К. знала місце проживання чоловіка в Україні, на момент, коли вони ще підтримували відносини, іншою інформацією не володіла. У зв’язку з цим позовна заява була подана до суду, до територіальної підсудності якого відноситься дана адреса.

Також на сайті rozirvannya-shlyubu.com.ua  для Вас можуть бути корисними наступні матеріали: Скасувати рішення суду про розлученняЯк швидко розлучитися, Визнання розлучення недійсним, Порядок розірвання шлюбу, Розлучення в суді, Розлучення без присутності відповідача, Як подати на розлучення, Розлучення з дітьми.

Судові засідання та винесення судом рішення про розлучення

Судові засідання та винесення судом рішення про розлучення

Через два тижні після подачі позову була призначена досудова підготовка, через місяць перше судове засідання. Повідомлення дружині відправлялося за останнім відомим місцем проживання. Судові листи зберігаються на пошті рівно 5 днів, після закінчення цього строку – повертаються в суд. Таке повідомлення можна вважати належним, але якщо відповідач захоче відновити строк для оскарження рішення суду через те, що не був повідомлений, він буде відновлений.

У нашому випадку лист з копією позовної заяви повернувся до суду з причини закінчення строку зберігання. Суддя винесла рішення про розірвання шлюбу.

Але настільки швидке розлучення буває далеко не завжди. Судді часто призначають додатковий строк на примирення сторін для повторного повідомлення відповідача, щоб надалі рішення не було оскаржене.

Відразу після винесення рішення процедура розлучення не вважається закінченою, далі йде місячний строк для набрання рішенням законної сили або оскарження. Якщо скарги не надходило, то рішення набирає законної сили та його можна отримати в канцелярії суду з відміткою про набрання ним законної сили.

На жаль, шлюб пані К. завершився розлученням, але слідуючи життєвим принципам домініканців, вона не стала сумувати, та вирішила зустріти наступний Новий рік на Кіпрі.

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Якщо стаття «Розлучення з канадцем» на сайті rozirvannya-shlyubu.com.ua була для Вас корисною, то ставте лайк цій статті. Переходьте та підписуйтесь на наш ютуб-канал, щоб подивитись відео у галузі сімейного права, а також завжди бути в курсі змін сімейного законодавства України.
Інформація про нашу компанію

Розлучення з громадянином Домініканської республіки

Корисні матеріали сайту rozirvannya-shlyubu.com.ua:

  1. Документи для розлучення
  2. Розділ подарованого майна
  3. Розлучення без присутності подружжя
  4. Розлучення в односторонньому порядку
  5. Свідоцтво про розірвання шлюбу
  6. З ким залишаються діти після розлучення?
  7. Документи при розлученні з дітьми
  8. Місце проживання дитини при розлученні
  9. Зміна прізвища дитини після розлучення
  10. Розлучення якщо є діти
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: